Bester Start dla Dzieci 9-12 lat

Głównym założeniem tego kursu jest wprowadzenie podstaw, bądź kontynuacja nauki języka niemieckiego. Chcemy, by nasi uczniowie byli świetnie przygotowani do nauki języka na dalszych etapach edukacyjnych. Naszym celem jest również uświadomienie, jak ważna jest znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach oraz przekonanie, że nauka wcale nie musi być nudna! Z nami Twoje dziecko rozwinie wszystkie sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie). Na zajęciach oglądamy filmy, śpiewamy piosenki, gramy w różnego rodzaju gry językowe. Korzystamy również z monitora interaktywnego, który motywuje uczniów do nauki oraz sprawia, że nauka języka to doskonała zabawa. Podstawą naszej pracy są podręczniki renomowanych wydawnictw. Kursy dla dzieci odbywają się 2 x w tygodniu i trwają 45 minut. Więcej informacji na temat cen naszego kursu znajduje się w zakładce Cennik.