Bester Start dla Młodzieży 13-15 lat

Celem kursu dla młodzieży jest zdobycie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Uczeń będzie potrafił komunikować się w różnych  sytuacjach, wyrazi opinię na dany temat, czy też dokona własnej samooceny. Program dla młodzieży utrwali również wszystkie umiejętności oraz materiał zgodny z podstawą programową w szkole. Językowi bystrzacy też nie będą się z nami nudzić! Dla nich również mamy opracowany ciekawy materiał. Na zajęciach  prowadzimy rozmowy na luźne tematy, oglądamy filmy, słuchamy nagrań. Korzystamy również z monitora interaktywnego, który motywuje uczniów do nauki oraz zapewnia nowe doświadczenia w procesach edukacyjnych. Podstawą naszej pracy są przede wszystkim podręczniki renomowanych wydawnictw. Kursy dla młodzieży 13-15 lat odbywają się 2 x w tygodniu i trwają 60 minut. Więcej informacji na temat cen naszego kursu znajduje się w zakładce Cennik.