O nas

Bester Start to szkoła językowa, która została założona w 2016r. Jesteśmy nowi na rynku edukacyjnym, ale jednocześnie pełni kreatywności, pasji i energii do pracy. Bardzo wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, aby zaspokoić wymagania każdego Klienta. Specjalizujemy się wyłącznie w nauce języka niemieckiego, gdyż właśnie nauczanie tego języka jest naszym życiowym powołaniem i sprawia nam ogromną satysfakcję, mogąc przekazać swoją wiedzę innym.

Siedziba naszej szkoły znajduje się w budynku Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach na ostatnim piętrze. Nasza sala wyposażona jest w wygodne meble, biblioteczkę z materiałami do nauki języka oraz monitor interaktywny. Nasza sala urządzona jest w sposób sprzyjający nauce – tak, aby każdy czuł się u nas komfortowo.

Naszą główną zaletą są zajęcia prowadzone w bardzo kameralnych grupach, które liczą maksymalnie 4 osoby, co sprzyja szybszemu doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych. Dzięki tak małym grupom każdy Słuchacz ma do dyspozycji również więcej czasu na konwersację z lektorem.

Wpadnij do nas na zajęcia próbne, a gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej!